A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüya Yağ Görmek

Rüyada yağ görmek; huzur ve mutluluk içinde yaşamaya işarettir. Rüyada yağ yediğini görmek; sağlık içinde olmaya işarettir. Rüyada yağ israf ettiğini görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada yağ görmek; helal yoldan mal ve kazanç elde etmeye işarettir.

Rüyada yağ görmek; güzel vehoş sözler söyleyen bir kimseye işarettir. Rüyada yağ görmek; teiniz ahlaklı ve iyiliksever bir kimseye işarettir. Rüyada yağ görmek; insanlar arasında hayır ve iyilikle anılmaya işarettir. Rüyada yağ görmek; samimi ve güvenilir bir dost sahibi olmaya işarettir. Rüyada bozuk ve kokmuş yağ görmek; kötü ahlaklı bir kadına işarettir. Rüyada tereyağı görmek; düşmana karşı zafer elde etmeye işarettir.

Rüyada tereyağı yediğini görmek; dürüstçe şahitlik etmeye işarettir. Rüyada tereyağı görmek; zahmetsizce kazanılan helal ve bol rızka işarettir. Rüyada zeytinyağı yediğini görmek; helal yoldan elde edilecek bol rızk ve berekete işarettir. Rüyada bademyağı görmek veya yemek; hastalıklardan kurtulmaya ve sağlıklı bir şekilde yaşamaya işarettir.

Rüyada hayvan yağı görmek; bol rızk ve berekete işarettir. Rüyada hayvan yağı görmek; uzun ve bereketli bir ömre işarettir. Rüyada eti yenmeyen bir hayvanın yağını görmek; haram mal elde etmeye işarettir. Rüyada herhangi bir ottan veya çiçekten çıkartılan yağ görmek; helal mal ve bol nimet sahibi olmaya İşarettir.

Etiketler: rüyada yağ görmek,rüyada yağ israf ettiğini görmek,rüyada yağ yediğini görmek,rüyada tereyağı yediğini görmek,rüyada hayvan yağı görmek


Facebook ile yorum yapın