A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek; hüzne, zahmetli uzun sefere ve hastalığa; bir tabirciye göre ise, hayra, menfaate, bol zikre ve hayırlı evlada işarettir. Ayvanın sefere delaleti: Hz. Adem (a. s.) cennette iken ona melekler bir ayva yedirmişti ve sonra dünyaya sefer etmişti.

Rüyada ayva görmenin hayra yorulması; kıymetli ve değerli bir meyve olmasından kaynaklanır. Ayvanın renginin sarı olmasından dolayı, hastalık olarak tabir olunur. Ayvanın rengi ne kadar sarı ise hastalığın şiddeti o kadar olur. Ayvanın rengi eğer yeşil ise hastalık hafif olur.

Rüyada ayva hediye ettiğini gören; hasta ise vefat eder. Hasta değil ise bol kazanç elde edeceği bir yolculuğa çıkar. Rüyada ayva gören bir tüccar; ticaretinde kâr ve bereket elde eder. Rüyada ayva görmek; devlet adamları için itibar kazanmaya işarettir.

Rüyada ayva ağacı görmek; aklından ve zekâsından yararlanan insana işarettir. Rüyada ayva ağacına çıktığını ve ağaçtan ayva yediğini görmek; iş için yolculuğa çıkmaya ve bu yolculuktan bol kazanç ile dönmeye işarettir. Rüyada ayva ağacı dolu bir bahçe görmek; bekâr için evliliğe, evli için ise hayırlı evlada işarettir.

Etiketler: rüyada ayva görmek,rüyada ayva ağacı görmek


Facebook ile yorum yapın