A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada beyaz ve güzel bir gümüş para görmek; güzel sözler işitmeye işarettir. Rüyada kararmış ve lekeli bir para görmek; harbe ve husumete işarettir. Rüyada sağlam bir gümüş para görmek; acele habere işarettir. Rüyada kırık ve noksan bir gümüş para görmek; yalan ve uydurma habere işarettir. Rüyada bir kese içinde gümüş para verildiğini görmek; kendine verilen emaneti muhafaza etmeye işarettir. Rüyada küçük gümüş para küçük çocuklara işarettir. Rüyada bu küçük paranın kayıp olduğunu görmek; küçük çocuklar aracılığıyla zarara uğramaya işarettir.

Rüyada kayıp parayı bulunur ise; keder ve zararın gitmesine işarettir. Rüyada bir terazi gözünde gümüş para görmek; düşmanların çok olduğuna işarettir. Rüyada iri veya büyük bir gümüş para görmek; çok mala ve rızka işarettir. Rüyada evinde bir miktar para görmek; eline geçecek paraya işarettir. Rüyada elinde parlak ve beyaz bir gümüş para görmek; bir evlat sahibi olmaya işarettir. Rüyada bir kese gümüş para bulduğunu görmek; çok nimete ve helal paraya işarettir. Rüyada bozuk ve kırık gümüş para görmek; yanlış muameleye, dinde fesatlığa ve kötü ahlaklı evlada işarettir. Rüyada bir mağarada gümüş para bulduğunu görmek; eşi veya başka bir kadın aracılığıyla sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada bir kep içinde gümüş para olduğunu görmek; bir miktar mal.sahibi olmaya işarettir. Rüyada bir kimseye gümüş para verdiğini görmek; o kimseye bir mal emanet edeceğine işarettir. Rüyada yeni, beyaz ve üzerinde adil bir yöneticinin resminin bulunduğu bir gümüş para bulmak; bulduğu kadar para kazanmaya işarettir.

Rüyada yeni ve güzel bir gümüş parayı birine verdiğini görmek; o kişinin ardından ağlamaya işarettir. Rüyada birinin kendine böyle bir para verdiğini görmek; kendi ardından ağlanacağına işarettir. Rüyada birçok gümüş paranın kaybolduğunu görmek; evladının ardından ağlamaya veya evladına gelecek bir fenalığa işarettir. Rüyada kendi malı olan bir gümüş paranın zorla elinden alındığını görmek; oğlunun vefatına veya ağır bir hastalığa yakalanmasına işarettir.

Rüyada gümüş parasını paylaştığını görmek; ömrünün ve hayatının darmadağın olmasına işarettir. Rüyada birçok gümüş parası olduğunu ve bunları kaybettiğini görmek; işinin bozulmasına, servetinin azalmasına, vefat edeceğine veya zalim bir insan olacağına işarettir.

Etiketler: rüyada gümüş para görmek, rüyada bozuk ve kırık gümüş para görmek,rüyada yeni ve güzel bir gümüş parayı birine verdiğini görmek,rüyada gümüş parasını paylaştığını görmek


Facebook ile yorum yapın