A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Izgara Görmek

Rüyada ızgara görmek; rahata, bolluğa ve berekete işarettir. Rüyada ızgarada et türünden bir şeyler pişirdiğini görmek; günahlardan pişmanlık duymaya ve tövbe etmeye işarettir. Rüyada duvarda asılı duran bir ızgara görmek; insanlara yardımı ve hayrı dokunmayan kişiye işarettir. Rüyada ızgara görmek; zorlukların ve engellerin aşılmasına işarettir.

Rüyada temiz ve parlak bir ızgara görmek; insanlara hayır ve iyiliklerde bulunmaya işarettir. Rüyada bir ızgarayı temizleyip yıkadığını görmek; günahlardan tövbe etmeye işarettir. Rüyada kullanılmayan paslı bir ızgara görmek; cimrilik ve fesatlığa işarettir. Rüyada ızgarayı ateşle temizlediğini görmek; hatalardan dönmeye ve hastalıklardan şifa bulmaya işarettir.

Rüyada ızgarada bir şeyler pişirdiğini görmek; misafirin geleceğine işarettir. Rüyada ızgarada birtakım şeyler pişirdiğini görmek; gizli sırların ortaya çıkacağına işarettir. Rüyada ızgarayı kırıp parçaladığını görmek; kötülüklerin son bulacağına ve rahat, huzurlu günlerin yaşanacağına işarettir. Rüyada ızgara görmek; har vurup harman savuran, evinde tutumlu olmayan bir kadına işarettir.

Rüyada bir şeyleri ızgara yaptığını görmek; eşinin sebebiyet vereceği bir sıkıntıya girmeye ve bundan dolayı suçlanmaya işarettir. Rüyada ızgara görmek; başarıdan başarıya koşmaya işarettir.

Etiketler: rüyada ızgara görmek, rüyada ızgara et pişirdiğini görmek, rüyada bir şey pişirdiğini görmek


Facebook ile yorum yapın