A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Kılınç Görmek

Rüyada kınında kılıç görmek; zevceye işarettir. Rüyada kınından çıkarılmış kılıç görmek; ölüm emrine işarettir. Rüyada kılıcını kınından çektiğini görmek; evlat sahibi olmaya işarettir.

Rüyada kılıcının kınının içinde kırıldığını görmek; anne karnındaki bebeğin öleceğine ve annenin kurtulacağına işarettir. Rüyada kılıcın ucunun kırıldığını görmek, babasının veya amcasının vefat edeceğine işarettir. Kılıcın ucu baba ve amcayı temsil ettiğinden, orada meydana gelecek iyi veya kötü şeyler, amca ve babayı ilgilendirir.

Rüyada kılıcın yüzünün kırıldığını görmek; anne veya teyzenin vefat edeceğine işarettir. Kılıcı çekip başını uçurduğunu görmek, sözü dinlenir, ulu bir mertebeye ulaşmaya işarettir. Rüyada kılıcı ile birini vurarak orada bıraktığını görmek; kadınlara iyilik etmeye işarettir.

Rüyada kılıcı ile bir kimseninazalarından birini kopardığını görmek, rüya sahibinin akrabalarından birilerinin aralarında ayrılık yaşanacağına işarettir. Beline bir kılıç kuşandığını görmek; eğer layık ise büyük bir memuriyete ulaşmaya işarettir. Eğer layık değil ise, hayır ve bereket elde etmeye işarettir. Rüyada kılıcının büyüyüp yerlerde süründüğünü görmek; memuriyetinden veya işinden bıkıp usanmaya işarettir.

Rüyada kılıcının kemerinin kısa olduğunu görmek; vazifesinde sağlam olmamaya işarettir. Rüyada kılıcın bağının kopmuş olduğunu gömek; işinden atılmaya, ticarette zarara uğramaya ve kedera işarettir. Rüyada kılıcını çekerken kınının kırıldığını görmek; insanla arasında müteessir duruma düşmeye işarettir. Rüyada kendisine birçok kılıç verildiğini görmek; zengin olup, rahat bir hayat yaşamaya işarettir. Rüyada kılıcını kolaylıkla kınından çıkardığım görmek; hayırlı bir evlat sahibi olmaya işarettir.

Rüyada kılıcının kınıyla beraber kırıldığını görmek; zevcesinin ve evladının birden vefat edeceğine işarettir. Rüyada bir kimseyi kılıçla vurduğunu ve kan çıktığını görmek; belaya ve zalimliğe sebebiyet vermeye işarettir. Çıkan kanın elbisesine değdiğini görmek, haram mal kazanmaya işarettir. Rüyada bir kimsenin kılıcını elinden aldığını görmek; malının elinden alınacağına işarettir. Rüyada kılıcını sıkıca beline bağladığını görmek; uzun ömre ve çok yaşamaya işarettir.

Rüyada eşine kını içinde bir kılıç verdiğini görmek; bir kız evladının olacağına işarettir. Rüyada tahtadan bir kılıç görmek; asi ve münafık bir evlada işarettir. Rüyada sarı dökme bir kılıç görmek; servet sahibi olmaya işarettir. Rüyada elindeki kılıcın parladığını görmek; hak kelamı söylemeye ve işlerinde parlak olmaya işarettir. Rüyada elindeki kılıcın paslı olduğunu görmek; batıl kelamı söylemeye ve işlerinde zarara uğramaya işarettir. Rüyada elinde kaldıramayacağı kadar ağır bir kılıç olduğunu görmek; kaldıramayacağı kadar ağır sözler işitmeye işarettir. Rüyada elinde kınından çekilmiş bir kılıç olduğunu görmek; düşmanını yenmeye işarettir.

Rüyada elindeki kılıcı sağa sola vurup etrafa zarar verdiğini görmek; halkı rencide edecek sözler söylemeye işarettir. Rüyada kılıçla vurduğu yerden kan çıktığını görmek; söylediği sözlerden fayda elde edileceğine işarettir. Rüyada kılıçla vurduğu yerden kan çıkmadığını görmek; söylediği sözlerden hiçbir fayda ve netice çıkmayacağına işarettir.

Rüyada kılıç görmek; altı şekilde tabir edilir: 1) Memuriyet, 2) Düşmana karşı zafer, 3) Evlat sahibi olmak, 4) Menfaat sağlamak, 5) Hak, 6) Mal kazanmak.

Etiketler: rüyada kılınç görmek, rüyada kılınçla savaştığını görmek, rüyada kılınçının kırıldığını görmek


Facebook ile yorum yapın