A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek; hayır ve iyiliklerde bulunmaya ve bu yüzden menfaat sahibi olmaya işarettir. Rüyada taş görmek; cahil ve katı kalpli bir kimseye işarettir. Rüyada bekâr bir kimsenin bir taşa oturduğunu görmesi; evleneceğine işarettir. Rüyada küçük çakıl taşları görmek; para kazanmaya işarettir. Rüyada bir taşın üzerine çıktığını görmek; fakirlikten kurtulup, zengin olmaya işarettir.

Rüyada bir taşa bir şeyle vurduğunu ve taştan su çıktığını görmek; zenginliğe ve rahat bir hayat sürmeye işarettir. Rüyada gökyüzünden taş yağdığını görmek; o yer halkına gelecek birtakım vergilere ve sıkıntıya işarettir. Rüyada taş görmek; hatırlı ve zengin bir kimseden maddi ve manevi yönden fayda sağlamaya işarettir. Rüyada bir taşı parçaladığını görmek; düşmana karşı zafer elde etmeye ve onun içine korku düşürmeye işarettir. Rüyada tas ve benzeri bir şey görmek; rızk ve berekete işarettir. Rüyada tas görmek; hizmetçi ve yardımcıya işarettir. Rüyada bir tastan su içtiğini görmek; hastalıklardan kurtulmaya işarettir. Rüyada altın tastan su içtiğini görmek; ahlaksız ve kötü kalpli bir kadınla evlenmeye işarettir.

Rüyada altın bir kaptan su içtiğini görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada gümüş bir kaptan su içtiğini görmek; temiz ahlaklı ve namuslu bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada gümüş bir kaptan su içtiğini görmek; bol rızk ve berekete işarettir.

Etiketler: rüyada taş görmek,rüyada bir taşın üzerine çıktığını görmek, rüyada birine taş attığını görmek


Facebook ile yorum yapın