A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Yazı Yazmak Görmek

Rüyada yazı yazdığını görmek; mirasa işarettir. Rüyada yazı bilmediği halde yazı yazdığını görmek; hile ile mal kazanmaya işarettir. Rüyada âlim veya yazar bir kimsenin yazı yazdığını görmesi; hayra, menfaate ve çok rızk sahibi olmaya işarettir.

Rüyada caiz ve doğru olmayan bir şey yazdığını görmek; sıkıntı ve kedere işarettir. Rüyada yeşil mürekkeple yazı yazdığım görmek; eğer din ehlinden ise; dünyalığın artmasına işarettir. Din ehlinden değil ise; vefat edeceğine işarettir. Rüyada kan ile yazı yazdığını görmek; faizdeki mal için senet yazmaya işarettir. Rüyada yazı yazdığım görmek; işlerinin yolunda gideceğine ve isteklerine kavuşacağına işarettir.

Rüyada yazı yazdığını, fakat kâğıt üzerinde yazısının görünmediğini görmek; işinden kovulmaya işarettir. Rüyada güzel yazı yazdığını görmek; din ve dünya rahatı için çalışmaya işarettir.

Rüyada birinin kendisi için bir kâğıda yazı yazdığını görmek; muradına, hayır ve menfaate ermeye işarettir. Rüyada kâğıt üzerinde yazı yazdığını görmek; bazen de Hakki inkâra işarettir. Rüyada mektup yazdığını görmek; hayırlı ve müjdeli haberler almaya işarettir.

Etiketler: rüyada yazı yazdığını görmek,rüyada caiz ve doğru olmayan bir şey yazdığını görmek, rüyada kalemle yazı yazmak


Facebook ile yorum yapın