A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Yol Görmek

Rüyada yol görmek; iyi ve hayırlı işlerle meşgul olmaya işarettir. Rüyada büyük ve geniş bir yol görmek; selamete ve rahata ermeye işarettir. Rüyada eğri büğrü ve bozuk yollar görmek; kötü yolda olmaya işarettir. Rüyada yolda düzgün bir şekilde yürüdüğünü görmek; günahlardan tövbe etmeye ve hidayete ermeye işarettir.

Rüyada sıkıntılı bir şekilde yolda yürüdüğünü görmek; hidayete davet edildiği halde doğru yolu bulamamaya işarettir. Rüyada dar ve eğri büğrü yollardan geçtiğini görmek; İslamdan uzaklaşmaya ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada küçük ve dar bir yoldan geniş ve rahat bir yola çıktığını görmek; yanlışlıklardan uzaklaşmaya ve doğru yolda ilerlemeye işarettir.

Rüyada iki tarafı ağaçlarla kaplı bir yoldan gittiğini görmek; doğru yolda ilerlemeye ve hidayete ermeye işarettir. Rüyada yol kenarındaki ağaçlardan birinin devrildiğini veya kurumuş olduğunu görmek; ilim sahibi bir kimsenin vefat etmesine işarettir. Rüyada yol kenarındaki ağaçlardan birinin devrildiğini görmek; bir âlime gelen zarara işarettir.

Rüyada yol kenarına bir ağaç diktiğini görmek; ilim sahibi bir evlat yetiştirmeye işarettir. Rüyada yol kenarındaki ağaçlara su verdiğini veya kuru yapraklarını temizlediğini görmek; âlim insanlara hizmet etmeye işarettir. Rüyada yolu dışında yürüdüğünü görmek; sıkıntıya düşmeye ve doğru yoldan sapmaya işarettir. Rüyada bozuk ve uygunsuz bir yol görmek; doğru yoldan uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada doğru düzgün bir yol görmek; helal kazanç elde etmeye işarettir. Rüyada denizin üzerinde yol açıldığım görmek; sıkıntıdan kurtulmaya ve helal kazanç elde etmeye işarettir. Rüyada doğru yol görmek; günahlardan pişman olmaya ve tövbe etmeye işarettir. Rüyada doğru bir yolda yürüdüğünü görmek; bol kazançlı ticaret yapmaya işarettir. Rüyada yolu dışında yürüdüğünü görmek; dinden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada yolunu kaybettiğini görmek; kötü işlerle meşgul olmaya işarettir. Rüyada yolunun kesildiğini ve erzaklarının elinden alındığını görmek; dost veya akrabalardan gelecek sıkıntıyae işarettir. Rüyada yol üzerinden, insanlara sıkıntı veren herhangi bir şeyi kaldırdığım görmek; günahlardan tövbe etmeye ve iyi huylu bir insan olmaya işarettir

Etiketler: rüyada yol görmek, rüyada yol göstermek,rüyada iki tarafı ağaçlarla kaplı bir yoldan gittiğini görmek, rüyada yol kenarına bir ağaç diktiğini görmek,rüyada yolunu kaybettiğini görmek


Facebook ile yorum yapın