A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada her türlü eğlence görmek; dünya güzelliklerine kendini kaptırmış insana işarettir. Rüyada eğlendiğini görmek; sonu hüsranla bitecek işlere işarettir. Rüyada eğlence görmek; dedikodu ve gıybete işarettir.

Etiketler: rüyada eğlence görmek

Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada ejderha görmek; sinsi bir şekilde düşmanlığını içinde besleyen kişiye işarettir. Rüyada ejderha görmek; bazen de düşmanı yenmeye ve ona karşı zafer kazanmaya işarettir. Rüyada hasta bir insanın ejderha görmesi iyi değildir. Rüyada hasta bir insanın ejderha görmesi; o insanın vefat edeceğine işarettir. Rüyada ejderhanın kendisine bir şey verdiğini görmek; ve bunu hiç ellemediğini görmek; hayra ve berekete işarettir. Rüyada ejderhanın verdiği bir şeyi ellediğini görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada yedi başı olan bir ejderha görmek; fitne fesadın çoğalmasına işarettir. Rüyada bir kadının ejderha doğurduğunu görmesi; sakat ve özürlü bir ço¬cuk doğuracağına işarettir. Bazen de rüyada bir kadının ejderha doğurduğunu görmesi; iki isimle anılacak, bilgili ve şerefli bir erkek evlada sahip olmaya işarettir. Rüyada ejderha görmek; zalim bir kişiye işarettir. Rüyada kendisini ejderhanın sürükleyip götürdüğünü görmek; işinde zarara ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada hasta olan bir kimsenin birden fazla başı olan bir ejderha görmesi; hastalığından kurtulamayacağına ve vefatının yakın olduğuna işarettir. Rüyada ejderhayla konuştuğunu görmek; düşmanla karşı karşıya gelmeye işarettir.

Etiketler: rüyada ejderha görmek,rüyada ejderhayla konuştuğunu görmek

Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada ejderha görmek; sinsi bir şekilde düşmanlığını içinde besleyen kişiye işarettir. Rüyada ejderha görmek; bazen de düşmanı yenmeye ve ona karşı zafer kazanmaya işarettir. Rüyada hasta bir insanın ejderha görmesi iyi değildir. <br> <br>Rüyada hasta bir insanın ejderha görmesi; o insanın vefat edeceğine işarettir. Rüyada ejderhanın kendisine bir şey verdiğini görmek; ve bunu hiç ellemediğini görmek; hayra ve berekete işarettir. <br> <br>Rüyada ejderhanın verdiği bir şeyi ellediğini görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada yedi başı olan bir ejderha görmek; fitne fesadın çoğalmasına işarettir. <br> <br>Rüyada bir kadının ejderha doğurduğunu görmesi; sakat ve özürlü bir çocuk doğuracağına işarettir. Bazen de rüyada bir kadının ejderha doğurduğunu görmesi; iki isimle anılacak, bilgili ve şerefli bir erkek evlada sahip olmaya işarettir. Rüyada ejderha görmek; zalim bir kişiye işarettir. <br> <br>Rüyada kendisini ejderhanın sürükleyip götürdüğünü görmek; işinde zarara ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada hasta olan bir kimsenin birden fazla başı olan bir ejderha görmesi; hastalığından kurtulamayacağına ve vefatının yakın olduğuna işarettir. Rüyada ejderhayla konuştuğunu görmek; düşmanla karşı karşıya gelmeye işarettir.

Etiketler: rüyada ejderha görmek,rüyada hasta bir insanın ejderha görmesi


Facebook ile yorum yapın