A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada bir ölünün gülerek evinin içine girdiğini görmek; sevaba, sadakaya ve o ölü için yapılan duaların kabul edildiğine işarettir. Rüyada bir ölüye yol gösterdiğini görmek; rüya sahibinin ilminden ve bilgisinden birçok insanın yararlanmasına işarettir. Rüyada evinin içinde bir ölü görmek; arzu ve emellerine sahip olmaya işarettir. Rüyada ürkütücü ve korkunç halde olmayan bir ölü görmek; hayır ve bereket elde etmeye işarettir.

Rüyada ölülerle beraber olduğunu ve onlarla beraber yürüdüğünü görmek; ecelinin yakın olduğuna işarettir. Rüyada ölmüş bir kimsenin kaçtığını görmek; ömrünün uzun ve bereketli olacağına işarettir. Rüyada bir ölüye ikramda bulunduğunu görmek; bereket ve rızk sahibi olmaya işarettir. Rüyada bir ölünün kendisine ikramda bulunduğunu veya bir şeyler verdiğini görmek; huzur ve saadete işarettir. Rüyada bir ölü ile konuşup sohbet ettiğini görmek, uzun ömre ve bereketli kazançlara işarettir. Rüyada ölünün arkasından bağırarak ağladığını görmek; fitne fesat uyandırmaya işarettir. Rüyada öldüğünü, tabutta taşındığını ve toprağa verildiğini görmek; makam ve mevki yönünden yükselmeye işarettir. Rüyada ölünün peşinden ağlayanları dinlediğini görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada ölünün ardından para karşılığı ağlayan kadınları görmek; çirkin ameller işlemeye ve harap bir şekilde yaşamaya işarettir.

Rüyada bir ölüyü yıkadığını görmek; o ölünün dünyada bıraktığı borçları ödemeye işarettir. Rüyada bir ölünün kendi kendini yıkadığını görmek; o ölünün ailesinin ve akrabalarının hayır ve bereket sahibi olmalarına veya sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Rüyada bir ölüyü kirli bir suyla yıkadığını görmek; günahkâr ve kötülük sahibi bir insan olmaya işarettir. Rüyada bir ölünün elinden birtakım şeyler aldığını görmek; uzun ve bereketli bir ömre işarettir. Rüyada bir kabristana gittiğini ve ölülere selam verdiğini görmek; iflas etmeye ve fakir bir duruma düşmeye işarettir. Rüyada bir ölünün kendisini öptüğünü görmek; güç ve kuvvet elde etmeye veya büyük bir mirasa sahip olmaya işarettir. Rüyada kendisinin bir ölüyü öptüğünü görmek; ilim ve bilgi sahibi olmaya işarettir. Rüyada bir ölüyü öptüğünü görmek; mal ve bereket elde etmeye işarettir. Rüyada tanımadığı bir ölüyü öptüğünü görmek, mal ve bereket sahibi olmaya işarettir. Rüyada bir ölünün dirildiğini ve güler yüzlü olduğunu görmek; sıkıntıdan ve üzüntüden kurtulup, rahata ve huzura ermeye işarettir.

Rüyada bir ölünün dirildiğini ve asık yüzlü olduğunu görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada bir ölüyü dövdüğünü görmek; iş için kazançlı bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Rüyada bir ölüyü dövdüğünü görmek; kaybolmuş bir şeyin tekrar bulunacağına işarettir. Rüyada bekâr bir kimsenin bir Ölüyle evlendiğini görmek; hayırlı bir insan ile mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyada evli bir kimsenin bir ölü ile evlendiğini görmek; eşiyle aralarının açılacağına ve boşanacağına işarettir. Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek; dininde sağlam ve güvenilir olmaya işarettir. Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek; günahlardan pişman olmaya ve tövbe etmeye işarettir. Rüyada bir ölünün ağladığını görmek; o ölünün iman ile göç ettiğine ve yerinde huzurlu olduğuna işarettir. Rüyada bir ölüden bir şey aldığını ve onu yediğini görmek; rızkın ve bereketin bol olacağına işarettir. Rüyada bir ölüden bir şey aldığını ve onu yemediğini görmek; rızkın ve malın eksilmesine işarettir.

Rüyada ölmüş bir kimseden eskimiş bir elbise aldığını ve onu üzerine giydiğini görmek; şiddetli sıkıntı ve üzüntü içine düşmeye işarettir. Rüyada bir ölüden bir elbise aldığını ve onu giydiğini görmek; ecelinin yakın olduğuna ve vefat edeceğine işarettir. Rüyada bir ölüden bir şey aldığını görmek; hayır ve berekete işarettir. Rüyada bir ölüye bir şeyler verdiğini görmek; sıkıntı ve kedere düşmeye işarettir.

Rüyada bir ölüyü gömdüğünü görmek; hayırlı, müjdeli bir haber alınacağına işarettir. Rüyada bir ölünün kendisine yıkanmış ve temiz bir elbise verdiğini görmek; malının çoğalmasına ve zengin olmaya işarettir. Rüyada bir ölünün rahat ve huzur içinde olduğunu görmek; o ölünün ahret hayatında da aynı şekilde olduğuna işarettir. Rüyada bir ölüyü yerlerde sürükleyerek götürdüğünü görmek; günaha sebep olacak birtakım işler yapmaya işarettir. Rüyada vefat etmiş annesinin hayatta olduğunu görmek; fakirliğe ve sıkıntıya düşmeye işarettir.

Rüyada bir ölüden takke aldığını görmek; hastalanmaya ve bu hastalıktan dolayı sıkıntı içinde olmaya işarettir. Rüyada bir ölüden bal aldığını ve yediğini görmek; beklenmedik zamanda ve umulmadık yerden gelecek mala ve paraya işarettir.

Etiketler: rüyada ölülerle beraber olduğunu görmek, rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş birini görmek,rüyada bir ölüden bal aldığını ve yediğini görmek


Facebook ile yorum yapın