A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Put Görmek

Rüyada put görmek; yüzü güzel, fakat ahlakı kötü bir insana işarettir. Rüyada put görmek; gaddar ve acımasız birine işarettir. Rüyada ağaçtan bir put görmek; hain ve kibirli bir insana işarettir. Rüyada ağaçtan bir puta taptığını görmek; kibirli bir insana yaklaşmaya ve onunla arkadaşlık kurmaya işarettir.

Rüyada herhangi bir puta taptığını görmek; Allahın dininden uzaklaşmaya ve gaflet içinde olmaya işarettir. Rüyada altından bir put görmek; Allah c. c.ye ibadet eden bir kimseyle yakınlık etmeye işarettir.

Rüyada bir kimsenin putları kırdığını veya şeklini bozduğunu görmesi; o kimsenin yüksek bir mertebeye erişeceğine veya düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine işarettir. Rüyada putları kırdığını görmek; hile ve kötülüklerden uzak olmaya işarettir.

Rüyada boynunda bir put taşıdığını görmek; Müslüman ehlinden, namuslu bir kadınla evlenmeye işarettir. Rüyada puta taptığını görmek; nefsinin isteklerine karşı koyamamaya işarettir.

Rüyada puta taptığını görmek; hak ile batılı birbirinden ayırt edememeye işarettir. Rüyada puta taptığım görmek; batıl olan bir yolda ilerlemeye işarettir.

Rüyada puta taptığını görmek; günah sahibi olmaya işarettir. Rüyada puta taptığını görmek; insanlara kötülük eden, zalim bir kimseye işarettir.

Etiketler: rüyada put görmek, rüyada put kırdığını görmek, rüyada putta vurmak


Facebook ile yorum yapın