A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Sakal Görmek

Rüyada sakalının fevkalade uzadığım görmek; sıkıntıya, kedere ve borç içine girmeye işarettir. Rüyada sakalının aşağıya doğru sarktığını görmek; ecelinin yaklaştığına ve ömrünün sonuna geldiğine işarettir. Rüyada sakalının tıraş edilmiş olduğunu görmek; borçlu ise borcunu ödemeye işarettir. Rüyada sakalının tıraş edilmiş olduğunu görmek; hastalıklardan şifa bulmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada birinin sakalından tuttuğunu görmek; üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada sakalının döküldüğünü görmek; ecelinin geldiğine ve vefat edeceğine işarettir. Rüyada sakalını tarayıp, güzel kokular sürdüğünü görmek; hayra erecek işlere başlamaya işarettir. Rüyada bir başka kimsenin sakalını taradığını ve süslediğini görmek; ondan hayır ve menfaat görmeye işarettir. Rüyada sakalının kararmış olduğunu görmek; şeref ve hürmet sahibi olmaya işarettir. Rüyada sakalının bembeyaz, kar gibi olduğunu görmek; kuvvette zayıflığa ve malında noksanlığa işarettir.

Rüyada hamile bir kadının sakalının bittiğini görmesi; bir erkek evladının olacağına işarettir. Rüyada evlat sahibi bir kadının sakalının bittiğini görmesi; sözü geçen biri olacağına işarettir. Rüyada dul bir kadının sakalının bittiğini görmesi; izdivaç edeceğine işarettir. Rüyada evli bir kadının sakalının bittiğini görmesi; dul kalacağına işarettir. Rüyada bir kadının sakalının bittiğini görmesi; gam ve sıkıntı içinde kalmaya işarettir. Rüyada sakalını tutup çektiğini görmek; miras sahibi olmaya işarettir. Rüyada sakalının ağardığını görmek; sevmediği şeylerle karşılaşmaya işarettir. Rüyada sakalından veya saçından beyazlar kopardığını görmek; sünnete ve hayır ehline karşı çıkmaya işarettir. Rüyada saç veya sakalının ağardığını görmek; bazı tabircilere göre, uzun ömre işarettir.

Rüyada sakalının bir kısmının beyaz olduğunu görmek; eğer gurbette yakını var ise; kendisini düşündüğüne ve belki de geriye geleceğine işarettir. Rüyada sakalının pek azının siyah olmak üzere, beyazladığını görmek; ömrünün uzayacağına veya bir erkek evladı olacağına işarettir. Rüyada sakalını boyadığını görmek; doğruları gizlemeye veya göründüğü şekilden başka bir şekle girmeye işarettir. Sakalını boyadığım ve boyanın tutmadığını görmek; insanlardan sakladığı şeyin ortaya çıkmasına işarettir. Rüyada sakalını boyadığını ve bu boyanın tuttuğunu görmek; halktan sakladıklarının gizli kalacağına işarettir. Rüyada sakalını toprak veya çamur gibi bir şey ile boyamak istediğini görmek; üzgün olmaya işarettir. Rüyada saç veya sakalını taradığını ve tararken bit gibi şeylerin döküldüğünü görmek; miras olarak eline geçecek maldan istifade etmeye işarettir.

Rüyada Hz. Peygamber efendimizin sakalı şerifini görmek; büyük sevinç ve huzura ermeye işarettir. Rüyada sakalını yağladığını görmek; insanlar arasında hayır ve iyiliklerle anılmaya işarettir. Rüyada kendi sakalını, gerçekte olduğu gibi görmek; sevinç ve huzura işarettir.

Etiketler: rüyada sakal görmek, rüyada sakal bıraktığını görmek, rüyada sakllını kestiğini görmek, rüyada sakalının döküldüğünü görmek, rüyada kadında sakal çıktığını görmek


Facebook ile yorum yapın