A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek; gama, kedere ve sıkıntıya işarettir. Rüyada tabanca görmek; fena söze ve hüzne işarettir. Rüyada elinde tabanca olduğunu ve ateş ettiğini görmek; bir kimseye fena söz söylemeye veya iftira etmeye işarettir. Rüyada boş bir tabancayı birine doğrulttuğunu görmek; iftira ve yalanlarla insanları tehdit etmeye işarettir. Rüyada tabancasının kırıldığını veya bozulduğunu görmek; insanları iftira etmek üzere iken bunu başaramamaya işarettir.

Rüyada bir tabanca satın aldığını görmek; dedikoduya ve yalan haberlere işarettir. Rüyada tabanca temizlediğini görmek; bir işe girişmeye işarettir. Rüyada tabancanın kurşununun kendisini vuramadığını görmek; düşmanlardan gelecek yalan ve iftirah sözlerden zarar görmemeye işarettir. Rüyada tabancayla bir canavar öldürdüğünü görmek; düşmana karşı zafer elde etmeye işarettir. Rüyada tabanca ile bir kimseyi vurduğunu görmek; düşmandan gelecek mala ve ganimete işarettir.

Etiketler: rüyada tabanca görmek, rüyada tabanca ile ateş ettiğini görmek, rüyada tabanca ile yakalandığını görmek, rüyada tabancayla birini vurduğunu görmek


Facebook ile yorum yapın