A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Tandır Görmek

Rüyada tandır görmek; gizli işlerin açığa çıkmasına işarettir. Rüyada tandır yaptığını görmek; ticarette bol kâr elde etmeye işarettir. Rüyada tandır yapmak, evlenmeye ve mutlu bir yuva sahibi olmaya işarettir. Rüyada hanesindeki tandırın içinde kül olmadığım görmek; hayırsız bir kadın ile evlenmeye işarettir. Rüyada hanesinde bir tandır yaptığını görmek; memurluğa geçmeye veya ticarette kâr elde etmeye işarettir. Rüyada tandır yaptığım görmek; düşmandan mal elde etmeye ve malını artırmaya işarettir. Rüyada tandır görmek; her zaman hayır ve berekete işarettir.

Rüyada tandır yaktığını görmek; malından kazanmaya ve nefsinden menfaat elde etmeye işarettir. Rüyada evinde bir tandır olduğunu görmek; meşgul olduğu işlerde başarıh olmaya ve sona erdirmeye işarettir. Rüyada hanesinde bir tandır olduğunu görmek; düşmana karşı zafer elde etmeye işarettir. Rüyada bir tandır yaptığını görmek; eğer layık ise, pek büyük bir mertebeye geçmeye veya düşmanı var ise ondan kurtulmaya işarettir. Rüyada kendisine, içinde kül olmayan bir tandır verildiğini görmek; hayırsız ve zayıf bir kadınla evlenmeye işarettir.

Rüyada kış vakti evinde tandır olduğunu ve ateşte ısındığım görmek; mal ve mülk sahibi olup, rahata ermeye işarettir. Rüyada yaz günü bir tandırda ısındığını görmek; gama, kedere düşmeye veya hararetli bir hastalığa uğramaya işarettir. Rüyada evindeki tandırın yıkılmış olduğunu görmek; sıkıntı ve şerre uğramaya işarettir. Rüyada tandır görmek; müjdeli ve sevinçli haberler almaya işarettir. Rüyada tandır görmek; korkulardan uzak olmaya işarettir. Rüyada tandırda ekmek pişirdiğini ve yediğini görmek; rızka ve bolluğa işarettir. Rüyada tandırda ekmek pişirdiğini görmek, ticarette kazanç elde etmeye işarettir.

Etiketler: rüyada tandır görmek, rüyada tandıra düştüğünü görmek, rüyada tandırda bir şey ğpişirdiğini görmek, rüyada tandırı yaktığını görmek


Facebook ile yorum yapın