A
B
C
Ç
D
E
F
G
H
I
İ
J
K
L
M
N
O
Ö
P
R
S
Ş
T
U
Ü
V
Y
Z
Google +1
Son Eklenenler

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada bir zindana girdiğini görmek; kabre girmeye işarettir. Rüyada zindan görmek; sıkıntı, gam ve kedere işarettir. Rüyada inanç sahibi bir insanın zindana girdiğini görmesi; din, mal ve menfaate işarettir.

Rüyada inançsız bir insanın zindana girdiğini görmesi; gam ve kedere, malından zarara uğramaya işarettir. Rüyada devlete ait bir zindanda olduğunu görmek; büyük sıkıntı ve kedere uğramaya işarettir.

Rüyada yolcu bir kimsenin zindanda olduğunu görmesi; sıkıntılı ve zahmetli bir yolculuk geçireceğine işarettir. Rüyada hasta bir insanın zindana girdiğini görmesi; hastalığının uzayacağına işarettir.

Rüyada zindandan çıktığını görmek; bütün bu kötü hallerden kurtulmaya işarettir. Rüyada bir odada hapis olduğunu görmek; hayır ve berekete ermeye işarettir. Rüyada bir kadının zindanda olduğunu görmesi; evleneceğine işarettir.

Rüyada zindandan çıktığını ve yine oraya girmek istediğini görmek; fena bir işe niyetlenmeye işarettir. Rüyada tekrar zindana girdiğini görmek; yeniden günah sahibi olacak işler yapmaya işarettir.

Etiketler: rüyada zindan görmek,rüyada zindana girdiğini görmek,rüyada devlete ait bir zindan görmek


Facebook ile yorum yapın